קידום אתרים

בנית אתר מוצלח ויפה. קיבלת המון מחמאות מחברים וקולגות. אבל...
אין לך תנועה באתר, האתר לא מוכר כמו שצריך.

כיום, כאשר אנו מחפשים מוצר או שירות כלשהו, אנו פונים לעזרת ידידנו גוגל, או מנוע חיפוש מתחרה. מנוע החיפוש סורק את הרשת ומוצא לנו את האתרים הרלוונטיים למונח שחיפשנו. על מנת להופיע בתוצאות הראשונות, לא מספיק שיהיה לך אתר אי שם באינטרנט, אלא יש לבצע פעולות ומעקב אחר המיקום בתוצאות של גוגל.
קידום האתרים מתחלק לשני סוגים - קידום אורגני, וקידום ממומן.
קידום אורגני מתייחס לפעולות שיש לבצע באתר על מנת להגיע למיקומים הראשונים בגוגל באופן טבעי, על בסיס האלגוריתם המדרג של גוגל, ושל יתר מנועי החיפוש.
קידום ממומן, הוא בעצם פרסום בגוגל. אם תשימו לב, בעמוד תוצאות חיפוש בגוגל יש מודעות צבועות למעלה, וכן מודעות בצד. מודעות אלו הן חלק מקמפיינים ממומנים, ומשלמים עליהן כסף, בדרך כלל התשלום מתבצע עבור כל קליק שקיבלתם והפניה לאתרכם. על מנת למטב את הקמפיין ולבדוק יחסי המרה, רצוי להשתמש באנשי מקצוע המבינים את דירוג המודעות בגוגל ויודעים כיצד למצות את המירב מהקמפיין, וכמובן להשיג את מספר הקליקים הגדול ביותר.

גם אם האתר שלך בנוי נכון, מוכוון לקידום, הקוד תקין, מילות המפתח ותיאורי המטא מוזנים במקומות הנכונים, תמיד יש מה לשפר. הן ברמת התוכן, והן ברמת הקוד.

אנו מציעים שירות קידום, אופטומיזציה ומעקב, וכן קידום ממומן וניהול קמפיינים, במחירים ללא תחרות. אנחנו לא מבטיחים לך להיות ראשון בגוגל, כי פשוט אי אפשר להבטיח דבר כזה, אבל אנחנו מבטיחים לעשות הכל כדי להגיע לשם. צור קשר עוד היום לקבלת הצעה מפתיעה לקידום האתר שלך.
קידום אתרים SEO

רוצה לקבל טיפים לקידום האתר שלך בגוגל?

הירשם עכשיו לקבלת טיפ שבועי בנושא קידום האתר שלך ישירות למייל! אנו כמובן מתחייבים לא להעביר את כתובת המייל שלך לאף גורם חיצוני ולא לעשות בה שימוש לרעה.

כבר עשית לנו לייק?

MT WEB - נשמח לשמוע מכם

נשמח לשמוע מכם ולהכיר מיזמים חדשים. ואם אתם באזור - קפצו לכוס קפה, נשמח לארח אתכם!

  • כתובת: החלוץ 74, בית הכרם, ירושלים
  • טלפון: 1-800-100-947
  • דוא"ל: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.